Wiels | NL

Het WIELS-team

WIELS portret alexandrabertels 19 HIRES

Alexandra Bertels

Het team

Dirk Snauwaert
Directeur
dirk.snauwaert@wiels.org

Sophie Rocca
Administratieve en Financiële Directeur
sophie.rocca@wiels.org

Zoë Gray
Senior Curator
zoe.gray@wiels.org

Martine de Limburg Stirum
Relaties & Ontwikkeling
martine.delimburg@wiels.org
+32 (0)478 360 581

Anne-Gaëlle Solé
Pers & Communicatie
annegaelle.sole@wiels.org
+32 (0)2 340 00 51

Devrim Bayar
Curator
devrim.bayar@wiels.org

Fran Bombeke
Communicatie
fran.bombeke@wiels.org

Chérif Boubacar Mbaye
Administratieve Medewerker
cherif.mbaye@wiels.org

Gaia Carabillo
Presentatie & Productie
gaia.carabillo@wiels.org

Benoit De Wael
Coördinatie Festival SuperVliegSuperMouche / Park Poétik
benoit.dewael@wiels.org
+32 (0)477 57 33 77

Balaye Diallo
Coördinatie bezoekersdienstverlening
balaye.diallo@wiels.org

Charlotte Friling
Associate Curator
charlotte.friling@wiels.org

Laure Goemans
Bemiddeling
laure.goemans@wiels.org

+32 (0)2 340 00 52

Eva Gorsse
WIELS Club & Residentieprogramma
eva.gorsse@wiels.org
+32 (0)2 340 00 57

Fredji Hayebin
Productie & Presentatie
fredji.Hayebin@wiels.org

Ari Hiroshige
Registrar
ari.Hiroshige@wiels.org

Diane van Impe
WE Club & Partners
weclub@wiels.org
+32 (2)2 340 00 51
+32 (0)496 459 421

Nancy Junion
Bookshop & Onthaal
nancy.junion@wiels.org
+32 (0)2 340 00 53
+32 (0) 486 681 172

Helena Kritis
Curator
helena.kritis@wiels.org

Daphna Krygier
Coördinatie CRU project
daphna.krygier@wiels.org

Naomi Laermans
Onthaal & ticketshop
naomi.laermans@wiels.org
+32 (0)2 340 00 53

Soham Mbandaka
Onthaal & Evenementen
soham.mbandaka@wiels.org
+32 (0)2 340 00 53

Michèle Rollé
WIELS Club
club@wiels.org
+32 (0)477 573 489

Cédrik Toselli
Productie & Presentatie
cedrik.toselli@wiels.org
+32 (0)2 340 00 56

Algemene Vergadering

Bart De Baere
Inge de Bruin
Chris Dercon
Ann Veronica Janssens
Dimitri Jeurissen
Sophie Le Clercq
Bruno van Lierde
Michèle Rollé-Lejeune
Luc Tuymans
Richard Venlet
Jacques Verhaegen

Raad van Bestuur

Voorzitter
Michel Moortgat

Leden
Michel Cigrang
Pierre Iserbyt
Martine de Limburg Stirum
Frédéric Rouvez
Patricia Van Thillo
Sylvie Winckler