Team
Dirk Snauwaert
Directie
 
Sophie Rocca
Zakelijke directie
+32 (0)2 340 00 55
 
Zoë Gray 
Senior Curator 
zoe.gray@wiels.org
 
Martine de Limburg Stirum
Coördinatie Relations & Development
martine.delimburg@wiels.org
+32 (0)478 360 581
 
Annabel Debaenst
Coördinatie Bemiddeling
annabel.debaenst@wiels.org
+32 (0)2 340 00 52
+32 (0)493 84 23 82
 
Anne-Gaëlle Solé 
Coördinatie Pers & Communicatie
annegaelle.sole@wiels.org 
+32 (0)2 340 00 51
 
- - -
 
Devrim Bayar
Curator
devrim.bayar@wiels.org
+32 (0)2 340 00 58
 
Chérif Boubacar Mbaye
Administratieve medewerker
 
Ilke Cop
Communicatie
Ilke.cop@wiels.org
+32 (0)2 340 00 51
 
Laure Decock
Partnerschips & evenementen
+32 (0)2 340 00 54
 
Benoit De Wael
Coördinatie SuperVliegSuperMouche Festival
benoit@wiels.org
M +32 (0)477 57 33 77
T + 32 (0)2 340 00 52
 
Caroline Dumalin
Curator
caroline.dumalin@wiels.org
+32 (0)2 340 00 58
 
Eva Gorsse
WIELS Club & Coördinatie Residentieprogramma
+32 (0)2 340 00 57
 
Ari Hiroshige
Registrar
+32 (0)2 340 00 56
 
Nancy Junion
Bookshop & Onthaal
nancy@wiels.org
+32 (0)2 340 00 53
+32 (0)486 681 172
 
Soham Mbandaka
Onthaal & evenementen
soham@wiels.org 
+32 (0)2 340 00 53
 
Michèle Rollé
Coördinatie WIELS Club
club@wiels.org
+32 (0)477 573 489
 
Diane van Impe
WE Club & Partnerschips
+32 (2)2 340 00 51
+32 (0)496 459 421
 
Team Productie & Presentatie
 
Kwinten Lavigne
+32 (0) 494 52 83 78
 
Cédrik Toselli
cedrik@wiels.org
+32 (0)2 340 00 56
 
Fredji Hayebin
fredji@wiels.org
+32 (0)2 340 00 52
Algemene Vergadering

Bart De Baere

Inge de Bruin

Chris Dercon

Ann Veronica Janssens

Dimitri Jeurissen

Sophie Le Clercq

Bruno van Lierde

Luc Tuymans

Richard Venlet

Jacques Verhaegen

Raad van Bestuur

Voorzitter

Michel Moortgat

Leden

Michel Cigrang
Herman J. Daled 
Pierre Iserbyt
Frédéric Rouvez
Patricia Van Thillo
Sylvie Winckler